Najnowsze komentarze
Witam. masz jeszcze ten moto? napi...
Michal Brzozowski do: Zima 2016 / 2017
Cześć. Tu redakcja ścigacz.pl. Pro...
jas13 do: Zima 2016 / 2017
Wszelki Duch Pana Bucka chwali, my...
Ja z racji tego że motocykl stoi 2...
Pewnie że da się jeździć w zimie! ...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

22.05.2016 12:30

Mój pierwszy filmik :)

Honda zbliża się do 7000 km przebiegu. Awarii brak, nie przepaliła się nawet jedna żarówka, nie wspominając o poważniejszych usterkach. Honda dostała owiewkę i kufer, a ja dostałem kamerkę...

Efektem jest mój filmowy debiut. Pupy nie urywa, ale korciło mnie żeby już coś zmontować i wyszło tak: 

https://youtu.be/OZU37WPpGLw 

P.S. Kiedy w piątek na poboczu podrzędnej drogi montowałem zaczepy do kamerki, zauważyłem nadjeżdżający samochód z wyłączonymi światłami. Jak zwykle wskazałem kierowcy ręką na światła. Zahamował gwałtwonie. Przyglądam mu się, ale ok, może właśnie w to miejsce jechał. Zaczyna parkować obok mnie, trochę niezdarnie. Pomysłałem, że wyprzedzę ewentualny atak (?) i uświadomię kolesia co do moich intencji. Koleś zdążył już elegancko zaparkować przed moją Hondą, podchodzę więc od strony kierowcy i oczom nie wierzę... szyba po stronie kierowcy otwarta, w ręku plik dokumentów. Koleś wziął mnie za policjanta!!! Zaśmiałem się pod kaskiem i powiedziałem mu, żeby włączył światła - włączył i odjechał, może trochę szcześliwszy. Notabene po kilkunastu minutach, dalej na stacji benzynowej, sam spotkałem się z policjantem na motocyklu (a może to też nie był policjant?). Jeden tankował, drugi stanął sobie za mną, skinął na powitanie i poczekał na kolegę.

Komentarze : 3
2016-12-16 10:39:12 dromader

Hej Stanny, sorry za delay, oj zbyt dawno tu nie byłem... Kamerka to Xiaomi Yi, chyba tak sie nazywa. Brakuje w niej ekraniku, zeby mozna bylo ustawic wszystko na niej - cokolwiek chcesz ustawic, trzeba robic poprzez telefon i polaczenie wifi. Poza tym kamerka ok, daje rade, pasuja akcesoria do go pro, w miare zestandaryzowana.

2016-07-05 18:32:36 stanny

Łał, obraz żyleta. Co to za kamera? Od daaawna przymierzam się do kupna i zawsze coś mi nie pasi. A to parametry, a to barerie/sposób ładowania, to cena. Zastanawiam się, czy mi to potrzebne. Jesteś zadowolony z zakupu tej konkretnej i tak w ogóle, że masz.

2016-05-23 15:23:35 Alumn

No jak zobaczyłem na filmiku Twoją kamizelkę to się specjalnie puszkarzowi nie dziwię :)

  • Dodaj komentarz