Najnowsze komentarze
Witam. masz jeszcze ten moto? napi...
Michal Brzozowski do: Zima 2016 / 2017
Cześć. Tu redakcja ścigacz.pl. Pro...
jas13 do: Zima 2016 / 2017
Wszelki Duch Pana Bucka chwali, my...
Ja z racji tego że motocykl stoi 2...
Pewnie że da się jeździć w zimie! ...
Więcej komentarzy
Moje miejsca
<brak wpisów>
Moje linki
<brak wpisów>

10.04.2016 12:53

Jutro wycieczka nad morze! Jupi! :)

Po paru ciężkich miesiącach w biurze, dobrałem do weekendu dwa dni wolnego, żeby odpocząć. Powszechnie wiadomo, że najlepiej odpoczywa się na motocyklu... No dobra, choćbym nawet miał być na wieczór ledwo żywy i obolały na tyłku, to i tak pojadę.

Celem poprzedniej wycieczki było południe Polski. Tym razem obieram kierunek na północ. Z Warszawy do Stegny jest coś koło 320 km, siódemka wydaje się być przejezdna - jeśli nie, proszę o info, dzięki :) Jak forma pozwoli, może ze Stegny podjadę do Krynicy Morskiej, pewnie tak zrobię. Mniej prawdopodobne, że pokuszę się o wizytę w Sopocie, choć będąc tak blisko wypadałoby... Kiedyś często bywałem w sopockim hotelu Marina, kojarzę tam taką małą uliczkę, którą od północnej strony oddziela od plaży już tylko parędziesiąt metrów. Kąpieli tym razem raczej nie przewiduję. Pewnie będzie super, pobódka z rana, briefing przy śniadaniu i w drogę :) Dam znać ;)

Pokój.

Komentarze : 1
2016-04-10 15:01:56 DominikNC

Siódemka przejezdna, wczoraj jeździłem. Roboty drogowe na Mazurach, jesli masz czas sugeruje zaplanować objazd, boczne drogi w tym regione zrewanżuja Ci nadlozony czas. Powodzenia i udanego urlopu. Pozdrawiam!

  • Dodaj komentarz